LTE internet: Za super ceny už aj v Rožňave

Produkty pevného LTE internetu sa vďaka stabilite tešia obľube u stvoviek zákazníkov. SWAN najmodernejšou technológiou pokryl už aj Rožňavu a priľahlé obce.

Výhodou je, že pri uzatvorení zmluvy do konca septembra získajú zákazníci 50% zľavu z mesačného poplatku na obdobie celého roka.

TO.doma dostáva kvalitný vysokorýchlostný internet aj do oblastí, kde napríklad nie sú dostupné optické káble. LTE internet funguje na rádiovej sieti, ktorá spĺňa požiadavky aj náročných zákazníkov. LTE signál je prijímaný pomocou vonkajšej antény – LTE modemu, ktorý môže byť umiestnený na vonkajšej strane objektu alebo streche.

SWAN pre zákazníkov služby TO.doma poskytne a nainštaluje aj koncové zariadenie s Wi-Fi. Veľkou výhodou služby TO.doma je, že sa signál šíri vzduchom a internet je nezávislý od káblovej infraštruktúry. Takže sa nemusíte báť, že vám technici prídu “rozbombardovať” byt, dom alebo záhradu.

Samotnú inštaláciu zabezpečuje technik, takže nemáte žiadne starosti z pohľadu nastavenia zariadení.

SWAN ponúka tri rôzne alternatívy služby. TO.doma S je určená menej náročným domácnostiam, ktorým postačí rýchlosť 12/1 Mbit/s, no atraktívna je najmä výhodná cena programu iba 9.90 eur mesačne.

TO.doma M poskytuje kvalitný internet za cenu 14.99 eur a maximálnu dosiahnuteľnú rýchlosť až 25/2 Mbit/s.

Náročnejším klientom je určený produkt TO.doma L s rýchlosťou maximálne 70/5 Mbit/s, ktorý SWAN ponúka za 19.99 eur.

VIAC O PONUKE
By | 2017-11-23T14:47:32+00:00 November 23rd, 2017|