Tipy na IT darčeky pre teenegera

Niečo pekné, štýlové ale i praktické. Tieto elektronické hračky ocení každý teeneger.

Slúchadlá s mikrofónom

Poznáte tých mladých – po uliciach neustále pobehujú s telefónom v ruke a slúchadlami v ušiach. Praktickou drobnosťou, ktorá sa určite hodí, sú slúchadlá. Do pozornosti vám preto dávame kvalitné a štýlové slúchadlá Spectrum Maxell, ktoré máme v ponuke až v piatich farbách.

Okrem klasickej čiernej a bielej sú k dispozícii aj v zaujímavej svetlomodrej a odvážnej krikľavozelenej či ružovej. Štupľové slúchadlá Spectrum Maxell majú taktiež mikrofón, takže ide vlastne o hadsfree a dajú sa využiť aj na telefonovanie, čo je veľmi praktické.

 

Bluetooth reproduktor

Počúvanie hudby s priateľmi pri posedení v parku, výletoch či len tak doma je s bezdrôtovým prenostným bluetooth reproduktorom jedna radosť. V našej ponuke nájdete štýlový bluetooth reproduktor Trust, ktorý máme k dispozícii v čisto čiernej ale i oranžovo-čiernej kombinácii. Ďaleký dosah a dlhú výdrž na batériu až 8 hodín mladá generácia zaiste ocení, rovnako aj kvalitu reprodukcie.

Vypichnúť musíme aj vodotesný, prachotesný a nárazuvzdorný Bluetooth reproduktor Yenkee, vhodný pre obľúbené aktivity vo vonkajšom i domácom prostredí. Vďaka pútku ho je možné zavesiť kdekoľvek. Podporuje taktiež pamäťové karty a pomocou klasické 3,5 mm audio konektora je k nemu možné pripojiť aj zariadenie, ktoré nepodporuje bezrdôtovú technológiu Bluetooth.

Energia zbalená na cesty

Slabá výdrž smartfónov vie poriadne nahnevať. Prenosná záložná batéria (powerbank) vie preto zachrániť vo chvíli, kedy nieje v blízkosti elektrická sieť a mobil už žalostne prosí o nabitie.

Powerbanka Yenkee s kapacitou až 6000 mAh dokáže nabiť smartfón niekoľkokrát a batériu dobije napríklad aj tabletu. Pripojiť k nej pomocou USB kábla je možné aj MP3 prehrávač či fotoaparát, takže má viacúčelové využitie a v ruksaku teenegera si rozhodne nájde svoje miesto. Dokonca, vďaka dvom USB konektorom dokáže nabíjať súčasne dve zariadenia.

Selfietyč

Mladí milujú fotografovanie a nasledovanie trendov. Takzvané “svojky” sú dnes v móde a na zachytenie momentov s priateľmi je výborná odolná a ľahká selfie tyč s Bluetooth diaľkovou spúšťou vhodná pre smartphony, fotoaparáty a akčné kamery.

By | 2018-01-27T13:57:47+00:00 November 25th, 2017|