Aj Tvoj TV môže byť Smart!

SmartTV box je unikátne zariadenie, ktoré umožnuje
sledovať digitálnu televíziu s bohatou ponukou TV kanálov
iba prostredníctvom internetu a to aj mimo siete Antiku.

Najpopulárnejšie svetové internetové
služby dostupné už aj na SmartTV boxe!

Unikátny 20-dňový archív najsledovanejších staníc

Sledujte neobmedzené množstvo kanálov z DVB-T

Digitálna Smart TV

Sledujte slovenské a české televízne programy a zároveň premeňte akýkoľvek televízor na SMART TV

Hlavné výhody Smart TV boxu

Čo je Smart TV box?

Smart TV box Nano je unikátne zariadenie s integrovaným Wifi pripojením, ktoré umožňuje sledovať digitálnu televíziu s bohatou ponukou TV kanálov iba prostredníctvom internetu.

Okrem živého vysielania umožňuje napríklad aj prehliadanie internetu na televíznej obrazovke, využívanie televízneho archívu či videoportálu YouTube. Dostupný je MediaPlayer na prehrávanie vybraného obsahu, ale aj nahrávanie na pevný disk.

Televízia v malom boxe

Kompaktný prijímač televízneho signálu Antik Smart TvBox Nano umožňuje sledovať slovenské a české programy bez mesačných poplatkov, a desiatky ďalších filmových, detských, športových, hudobných či erotických staníc za poplatok.  K vysielaču nepotrebujete anténu, stačí ho jednoducho pripojiť k internetu, k čomu tiež nepotrebujete žiadny externý zdroj ako počítač alebo notebook. Zariadenie pracuje naozaj rýchlo, takže si doprajete sledovanie hneď, ako zapnete televízor. Stačí iba stabilné a dostatočne rýchle pripojenie k internetu.

Programy

S prijímačom získate viac ako 60 najsledovanejších programov ako napríklad Markíza, STV, Joj, Doma, Plus, Wau, Senzi, ČT a mnoho ďalších bezplatne. Ďalšie prémiové programy dostanete za poplatok, pričom aj tie môžete na skúšku sledovať bezplatne. Zadarmo máte natrvalo aj desiatky českých a slovenských rádií.

Pripojenie

So zariadením Antik Smart TvBox Nano sa pripojíte na internet pomocou portu RJ-45 ako ethernetové rozhranie alebo jednoducho bezdrôtovo cez vstavané WiFi. Pre nerušené vychutnanie desiatok obľúbených programov stačí rýchlosť internetu aspoň 2mbps. Samozrejme vďaka tomu zariadenie ponúka aj iné služby. Môžete sa napríklad pripojiť na službu YouTube a prehrávať si videá priamo na vašej obrazovke, dostať sa k praktickému media playeru, cez ktorý si pozriete filmy, hudbu či obrázky z vašej domácej siete alebo z pripojeného disku. A v neposlednom rade získavate internetový prehliadač priamo na TV pre prístup k službám ako facebook a podobne.

Konektory

Okrem pripojenia na WiFi alebo pevný internet ponúka zariadenie aj iné porty. Napríklad je tu HDMI port, s ktorým ho zapojíte k vašej obrazovke. Prostredníctvom A/V portu a priloženého kábla môžete Smart TV Box pripojiť aj k staršiemu televízoru bez HDMI.  S USB 2.0 portom môžete použiť váš externý disk na to, aby ste si prehrali filmy alebo iný obsah, prípadne naopak nahrali program, ktorý pre Vás Antik neuložil v automatickom archíve.  Cez optický audio-výstup (TOSLINK) si môžete vychutnať kvalitný zvuk boxu na vašej súprave domáceho kina.

Ďalšie služby

Prijímač Antik Smart TvBox Nano vám poskytne aj funkciu nahrávania programov (po pripojení flash alebo USB disku s kapacitou 8GB – 1TB ), ktoré by ste nestihli ale najmä praktický TV archív, v ktorom môžete sledovať programy spätne až 20 dní, pričom Antik pre vás nahráva 8 najsledovanejších programov 24 hodín denne automaticky bez toho, aby ste si museli spomenúť na nastavenie nahrávania vopred a bez potreby disku. Pohodlná je aj funkcia PauseTV, kde si môžete kedykoľvek zastaviť bežiace živé vysielanie a odskočiť si uvariť napríklad kávu. K dispozícii máte aj Bittorrent player, s ktorým môžete sledovať filmy, ktoré ste si stiahli na počítač vo svojej domácej sieti. Z bežného televízora sa stane múdry/Smart aj pomocou aplikácií ako YouTube, SME TV, Funrádio aplikácia a podobne. Komfort dopĺňa predpoveď počasia až na týždeň vopred.

Získajte Smart TV Box

Teraz za skvelú cenu!

89,00jednorázovo

Zostaňme v kontakte

Kontaktné údaje

Ako Vám môžeme pomôcť?

Potrebujete poradiť s výberom produktu, alebo máte otázku na fungovanie služieb, ktoré poskytujeme? V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

Súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa GDPR