Štandardy vysokorýchlostného pripojenia, dobrá cena, ponuka TV programov či programy bez viazanosti? Pozrite sa, čo obyvateľom v Rožňave najviac prekáža.

Až 41,7 percent uviedlo na prvom mieste vysoké ceny, následne 38,5 % slabú rýchlosť internetu a na treťom mieste sa umiestnila ponuka TV programov (8,3%).

Aké by boli pre Vás dôvody pre zmenu poskytovateľa služieb v pevnej sieti?
(Rožňava, N=156)

Prieskum nechal medzi obyvateľmi Rožňavy urobiť najväčší poskytovateľ optickej infraštruktúry pre domácnosti na východnom Slovensku – v Košiciach populárny Antik, ktorý v Rožňave spustil najmodernejšiu optickú sieť na pripojenie k internetu a sledovanie digitálnej TV.

Internet Rožňava – nový web pre osvetu o optickom pripojení

Oficiálnym autorizovaným partnerom spoločnosti Antik je v meste Rožňava ElektroMarket. Na podporu povedomia o výhodách optického internetu v meste Rožňava spustila spoločnosť samostatnú webovú stránku www.internet-roznava.sk. Cieľom je priniesť osvetu a najmodernejšie internetové pripojenie optického internetu aj pre obyvateľov mesta Rožňava a okolia.

Na webe www.internet-roznava.sk sa môžete zoznámiť nielen s výhodnou ponukou internetu, televízie a telefonovania, ale prečítať si aj o rozdieloch medzi optickým pripojením v článku: Nie je optika ako optika.

Stránka www.internet-roznava.sk ponúka aj prehľad typov pripojenia k internetu dostupných v Rožňava a tiež bežnou rečou vysvetlené rozdiely medzi DSL  pripojením, LTE internetom či mikrovlnným internetom cez anténu. Na webe nájdete aj sprievodcu: Ako vybrať dobrý internet v Rožňave?

Optický internet v meste Rožňava

Mesto Rožňava je napojené na vysokokapacitnú medzimestskú optickú sieť Antik East. „Názor klientov je pre nás veľmi dôležitý. Preto sme ešte pred štartom poskytovania služieb napísali obyvateľom mesta. Spýtali smesa ich na ich názor ohľadom dôležitosti vlastností svojich služieb. Aj na základe získaných dát sme ešte vylepšili našu akciovú ponuku v lokalite,“ vysvetľuje Peter Blaas z firmy ANTIK Telecom.

Antik Telecom v metropole Gemera poskytuje službu gigabitového (1/1 gbps) internetu, 150 TV programov aj s veľmi vysokým 4K rozlíšením (UHD) a výhodným telefonovaním za 17,92 eur mesačne bez viazanosti.

Antik Telecom spustil časovo obmedzenú akciu. Klient môže pri prechode od konkurencie získať najnovší UHD set-top box Nano 3G za 1eur. Alebo až 9 mesiacov služieb Antiku bezplatne. V ďalšej akcii možno získať HD set-top box za 1 eur, 100 minút volaní mesačne na dobu pol roka zadarmo, ľubovoľný doplnkový balík na 6 mesiacov zadarmo. V Rožňave aj Maďarský balík na rok zadarmo. Za odporúčanie každého ďalšieho klienta získavajú obaja mesiac služieb zadarmo. Všetky akcie a služby sú bez viazanosti.

Viac o ponuke nájdete na webe: www.internet-roznava.sk alebo www.elmarket.sk/internet-roznava