Nenechajte nič na náhodu a zabezpečte svoj domov a ochráňte rodinu, najbližších a svoj majetok!

Najlepšie bezpečnostné senzory sú také, ktoré nikdy nedetekujú nebezpečenstvo. Avšak, ako to už býva, k rizikovým situáciám môže dôjsť denno denne a z toho dôvodu je dobré sa na to pripraviť. Senzory úniku vody a plynu, výskytu dymu či detektory pohybu dokážu ochrániť nielen majetok pred poškodením alebo krádežou. V mnohých prípadoch zachraňujú aj zdravie či životy osôb nachádzajúcich sa v chránených priestoroch.

V prípade, že vy alebo vaši najbližší kúrite drevom, montáž detektora CO a dymu je rozhodne na mieste. Tieto senzory sú vo väčšine prípadov bezdrôtové, čo uľahčuje montáž. Taktiež sa môžu v drvivej väčšine prípadov pochváliť vstavaným alarmom, takže ich nieje nutné párovať so sirénou a dokážu plnohodnotne fungovať aj samostatne.

Stačí jedna iskra a dom je v plameňoch. Zemný plyn je dobrý sluha ale zlý pán a preto, ak ho chcete mať dokonale pod kontrolou, zvážte inštaláciu senzoru úniku plynu. Staršie plynové sporáky totiž nemusia byť v stopercentnom stave. Rovnako aj plynové hadice v starších bytoch, ktoré si ešte pamätajú výstavbu počas minulého režimu.

Vytopenie susedov je nepríjemná záležitosť. Voda dokáže napáchať obrovské škody a jej únik môže poznačiť ľudí žijúcich na niekoľkých poschodiach pod vami. S nainštalovaným senzorom úniku vody dokážete včas reagovať a prípadné škody minimalizovať. 

Čo sa týka zlodejov, tých najčastejšie odradí spustenie hlasného alarmu. V prípade nedovoleného vniknutia do objektu, sa môže spustiť hlasná siréna. Tá je aktivovaná buď senzorom otvorenia dverí/okna, alebo detektorom rozbitia skla. Nedajte zlodejom šancu!

Kamerové systémy sprostredkujú živý pohľad do monitorovaných priestorov prostredníctvom smartfónu či tabletu. Systém interiérových a exteriérových bezdrôtových kamier sprostredkuje vďaka aplikácii pre smartfóny a tablety každý moment a detail o tom, čo sa deje u Vás doma, vo Vašej firme či prevádzke. Viac sa o kamerových systémoch dozviete tu – čítajte viac.