Zapojte sa do súťaže s ElektroMarketom a vyhrajte hlavnú cenu – rýchly LTE internet TO.doma na celý rok zadarmo, alebo jednu z ďalších cien. S nami vyhráva každý.

Priamo v predajni ElektroMarket si po zakúpení služby do 31. 7. 2018 môžete vyžrebovať výhru. Súťažíte o spomínanú hlavnú cenu – internet na jeden rok zadarmo, alebo vecnú cenu v podobe powerbanky, slúchadiel, prenosného reproduktora či deckého balíčka.

Služba TO.doma predstavuje kvalitné vysokorýchlostné pripojenie, ktoré vyrieši problém s pomalým internetom v rodinných domoch, ale aj v panelových činžiakoch, kde často nie sú k dispozícii optické siete a obyvatelia sú  odkázaní na pomalý DSL či káblový internet.

Ide o najmodernejšie riešenie založené na bezdrôtových sieťach štvrtej generácie, ktoré vyrieši problém s pomalým či zastaraným internetom. TO.doma poskytuje maximálnu rýchlosť až 70/5 Mbit/s, ktorú je možné využívať pri sledovaní web stránok či online videí. Domáci internet TO.doma sa vďaka najmodernejšej LTE technológii šíri vzduchom, a preto je dostupný takmer všade. Zákazníci sa nemusia obávať žiadnej rozkopávky záhrady alebo inštalácie komplikovanej kabeláže, postačí jednoduché umiestnenie malého vonkajšieho prijímača, ktorý nie je väčší ako hárok papiera.

Hardvér aj inštalácia za euro

Domáci LTE internet od SWANu je dostupný v troch variantoch. Služba TO.doma S je určená domácnostiam, ktoré chcú spoľahlivé pripojenie na internet, kde za atraktívnu cenu iba 9,99 eur mesačne, získajú internet s rýchlosťou 12/1 Mbit/s. Pre náročnejších klientov je určená služba TO.doma M za cenu 14,99 eur mesačne s rýchlosťou až do 25/2 Mbit/s, kde je možné získať Wi-Fi router za 9.90 eur. Pre tých s najnáročnejšími požiadavkami na rýchlosť pripojenia je určená služba LTE doma L s rýchlosťou až do 70/5 Mbit/s, ktorú SWAN ponúka za 19,99 eur mesačne a pri dvojročnej viazanosti k nej zákazník získa kvalitný domáci WiFi router iba za 1 euro.

Okrem toho, všetci, ktorí sa teraz rozhodnú pre službu TO.doma na dva roky, získajú profesionálnu inštaláciu a sprevádzkovanie pripojenia iba za symbolické 1 euro.

Superrýchla sieť aj v Rožňave

SWAN ako tretí najväčší poskytovateľ internetu na Slovensku pre túto službu vybudoval vlastnú modernú celoslovenskú LTE sieť, ktorá zaručuje maximálne prenosové rýchlosti porovnateľné s optickým internetom. Služby domáceho LTE internetu TO.doma sú dnes dostupné aj v Rožňave. Pre viac informácií navštívte našu predajňu ElektroMarket v budove VÚB banky v Rožňave, alebo sa informujte telefonicky na čísle: 0940 533 005.